Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Netgear AGM731F ProSafe 1000Base-SX Fibre SFP GBIC Module

doprava zdarma
Přidat do oblíbenýchNetgear AGM731F ProSafe 1000Base-SX Fibre SFP GBIC Module
Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.

Kód produktu264084
Part numberAGM731F
EAN produktu606449029734
 
Záruka:5 Rok(ů)
Výrobce:NetGear
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
4174 Kč
Vaše cena bez DPH
3334.71 Kč
Vaše cena včetně DPH
4035 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
Small size for high density fiber connections

Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot

1000BASE-SX connectivity

LC connectors

Supports both 50um and 62.5um multimode fiber cables

Adds fiber connectivity to GSM7328S, GSM7352S, GSM7324, GSM7312, GSM7248, GSM7212, FSM7352S, FSM7328S, FSM7326P, GS748T, GS724T, GS716T, FS750T2, FS726TP, FS726T and JGS524F.
Typ příslušenství: Mini-GBIC (SFP) moduly
Aktuální cena produktu je4035Kč  s dph
Váš e-mail