Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  LYNX CS

LYNX CS

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Skladem u dodavatele
19" Patch panel LYNX 24port, UTP, Cat5E, 30µm, duální svorkovnice, černýOsazený 19" Patch panel LYNX 24port, UTP, Cat5E, 30µm, duální svorkovnice, černý</br> Pozlacení: 30µm</br> Svorkovnice: duální (blok110/krone).
752 Kč
Skladem u dodavatele
Adaptér rozdvojka RJ45, 1x8p8c/2x8p4c, PC-PCAdaptér rozdvojka RJ45, 1x8p8c/2x8p4c, PC-PC</br> Slouží pro připojení 2 PC po jednom kabelu UTP/FTP. Umístění v racku a následně do patřičné zásuvky..
108 Kč
Skladem u dodavatele
Adaptér rozdvojka RJ45, 1x8p8c/2x8p4c, PC-TELAdaptér rozdvojka RJ45, 1x8p8c/2x8p4c, PC-TEL</br> Slouží pro připojení 1 PC a 1 TEL po jednom kabelu UTP/FTP. Umístění v racku a následně do patřičné zásuvky..
107 Kč
Skladem u dodavatele
Adaptér rozdvojka RJ45, 1x8p8c/2x8p4c, TEL-TELAdaptér rozdvojka RJ45, 1x8p8c/2x8p4c, TEL-TEL</br> Slouží pro připojení 2 telefonů po jednom kabelu UTP/FTP. Umístění v racku a následně do patřičné zásuvky..
107 Kč
NovinkaSkladem u dodavatele
Bezprašné ubrousky KIMTECH pro čištění optických vlákenBalení 280 ks.
159 Kč
Skladem u dodavatele
Boxer - narážeč s nožem pro blok 110, kulatý, oranžovýTyp komponenty:Nářadí.
286 Kč
NovinkaSkladem u dodavatele
Čistící pero pro ferule optických konektorů - LCVíce jak 800 použití..
1 161 Kč
NovinkaSkladem u dodavatele
Čistící pero pro ferule optických konektorů - SC/STVíce jak 800 použití..
1 161 Kč
NovinkaSkladem u dodavatele
Čistící tyčinky pro čištění ferulí optických konektorůBalení: 25 ks.
142 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
230 Kč
NovinkaSkladem u dodavatele
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, SC-SC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
154 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-LC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
222 Kč